Fandom

Totalna Porażka Wiki

Anna Maria i Mike

79pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share

Ten artykuł skupia się na interakcjach pomiędzy Anną Marią i Mike'm.

PrzeglądEdit

Anna Maria i Mike nie mają zbyt dużo interakcji, do czasu gdy Anna Maria zakochuje się w jednej z osobowości Mike'a, Vito. Wtedy Anna Maria i Vito rozpoczynają związek, z tym, że Anna Maria nie wie, że Vito to tylko jedna z osobowości Mike'a. Obecny stan ich związku jest nieznany, gdyż Anna Maria rezygnuje z programu w odcinku Kopalnia jest kiepskim miejscem na odpady, a Mike w końcu pokonuje swoje osobowości w Grand Chef Auto.

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Większe! Gorsze! Brutalniejsze!Edit

Anna Maria, tak jak i Zoey ie może zrozumieć Mike'a gdy zmienia się on w Chestera.

Lód, lód dziecinoEdit

Gdy Mike po raz pierwszy staje się Anną Marią od razu zakochuje się w nim i podziwia go, gdy bije się on z Brickiem i Scottem o flagę.

Schwytani straceńcyEdit

Finders Creepers (20)

Anna Maria jest bardzo podekscytowana widząc Vito.

Anna Maria jest bardzo podekscytowana widząc Vito. Następnie oboje obściskują się. Anna Maria i Vito ostatecznie dochodzą do jaskini, gdzie Anna
Finders Creepers (24)

Anna Maria i Vito obściskują się.

Maria każe Vito iść po hak. Żeby go zmotywować całuje Vito i to na oczach Zoey. Następnie stwierdza że Vito woli "dziewczyny z klasą".

Ahoj, załogo!Edit

Anna Maria popycha Zoey, która zrywa z Mike'a koszulkę i zmienia go w Vito. Wtedy Anna Maria przytula się do Vito. Oprócz tego, Anna Maria jest bardzo podekscytowana i chwali Vito, kiedy ten uderza atakującego ponton Kła.

Uciekający modelEdit

Mike jako Chester przeszkadza Annie Marii i Zoey w malowaniu Jo do wyzwania, gdyż Chester uważa że zrobi to lepiej.

Kopalnia jest kiepskim miejscem na odpadyEdit

Gdy Mike zmienia osobowość, Anna Maria wskakuje mu w ramiona myśląc, że to Vito, ale okazuje się, że to Manitoba Smith. Mimo jej związku z Vito, Anna Maria rezygnuje z programu w tym odcinku.

Wyspa skarbów Dr McLeanaEdit

Mike przypadkowo zachacza bluzą o jedną z gałęzi przez co jego bluzka zostaje zdjęta i Mike zmienia się w Vito. Vito pyta gdzie jest Anna Maria co intryguje Zoey, ale Cameron szybko przychodzi Mike'owi z pomocą.

Grand Chef AutoEdit

Mimo szantażu Scotta, Mike postanawia pomóc Zoey. Wtedy Scott zrywa koszulę Mike'a zmieniając go w Vito. Vito pyta Scotta, gdzie jest Anna Maria i Scott obiecuje mu, że jak go zaholuje, to mu pokaże. Więc Vito zostawia Zoey wiszącą na totemie i odjeżdża. Jednak gdy Vito podholowuje Scotta do ostatniego miejsca, Scott uderza go tak, że Vito traci przytomność. Pod koniec odcinka, Mike w końcu sprzeciwia się swoim osobowościom i pokonuje je. W związku z tym obecny stan związku Vito z Anną Marią jest nieznany.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki