Fandom

Totalna Porażka Wiki

B i Scott

79pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share

Ten artykuł skupia się na interakcjach pomiędzy B i Scottem.

PrzeglądEdit

Scott niemal od samego początku Totalnej Porażki: Zemsty Wyspy uważał B za zagrożenie z powodu jego pomysłowości i tworzenia wynalazków, które pomagają drużynie wygrać, co jest sprzeczne z planem Scotta.

Odcinki sugerujące konfliktEdit

Totalna Porażka: Zemsta WyspyEdit

Większe! Gorsze! Brutalniejsze!Edit

Po tym jak B pomaga drużynie wygrać wprawiając w życie swój pomysł na ustawienie członków drużyny, Scott w konfesjonale zaznacza, że gdy wcieli swój plan w życie B zrzędnie mina.

Prawda albo laser rekinaEdit

Gdy B przyznaje się podczas pierwszego wyzwania, że ma na imię "Beverly", Scott wraz z innymi śmieje się z niego. Podczas drugiego wyzwania Scott ma podać toksycznego szczura do B, ale zamiast tego w celu sabotowania swojej drużyny, Scott głaszcze szczura. B próbuje mu powiedzieć, żeby się pospieszył, ale Scott mówi że trzeba było powiedzieć i nazywa B "Beverly".

Lód, lód dziecinoEdit

Total drama revenge of the island episode 3 part 2 2 youtube 025 0001

Scott oskarża B o sabotaż.

Gdy B tworzy swój wynalazek i każe wszystkim wsiąść, Scott tylko od niechcenia trzyma się ręką. W konsekwencji ląduje boleśnie na ziemi. W konfesjonale Scott mówi że B musi odejść. Podczas drugiego wyzwania gdy B ustawia kulę odbijającą światło na czubku fortu Toksycznych Szczurów, Scott specjalnie rzuca śnieżką w kulę, by ta przekrzywiła się i stopiła fort jego drużyny. Scott obarcza jednak winą B, mówiąc że sabotuje własną drużynę. Po wyzwaniach Scott rozmawia z drużyną o głosowaniu na B. Przy tym okłamuje też Dawn i Lightninga. Ostatecznie B zostaje wyeliminowany w wyspy, a wtedy Scott uśmiecha się szczęśliwie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki