Fandom

Totalna Porażka Wiki

Chris McLean

79pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
100px-Chrism


Chris McLean jest gospodarzem reality show z serii Totalnej Porażki.Był gospodarzem w prawie wszystkich odcinkach nie licząc odcinków Podstawy naprężenia, Jesteś tam Yeti?, Jedz, puszczaj i bądź ostrożny oraz podsumowań (nie licząc odcinka Kto będzie milionerem?). Został aresztowany pod koniec czwartego sezonu za skażenie wyspy toksycznymi odpadami. Został jednak warunkowo zwolniony z więzienia i powrócił do prowadzenia Totalnej Porażki: Plejady Gwiazd.Ma czarne włosy i oczy oraz niedogolony zarost. Jest bardzo przystojny, dzięki czemu ma wiele fanek. Dlatego też bardzo dba o swój wygląd. Wielokrotnie zdobywał nagrodę Gemmie dla najlepszego prowadzącego reality show. Bardzo traci na bliższym poznaniu o czym mogli się przekonać młodzi zawodnicy. Jest typowym egocentrykiem, dba o to aby jemu było dobrze. Nad uczestnikami programu  znęca się, zmuszając ich do życia w kiepskich warunkach (gdy sam pławi się w luksusie) oraz do wykonywania bardzo trudnych i niebezpiecznych zadań. W swoim fachu jest zawodowcem: potrafi przyciągnąć ludzi przed telewizory, nie patrząc na ewentualne konsekwencje. Jako gospodarz jest panem i władcą programu: raz zmienia reguły gry, a innym razem surowo je przestrzega (ważne aby oglądalność była wysoka). Rzadko ulega prośbom zawodników. Gdyby nie Harold, o mało co nie zbankrutował w 10 odcinku drugiego sezonu.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki