Fandom

Totalna Porażka Wiki

Ezekiel

79pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
100px-Ezekiel


Ezekiel to jeden z uczestników Totalnej Porażki, później się stał postacią epizodyczną.Na Wyspie Totalnej Porażki (odcinki 1-2 i 27) rywalizował w drużynie Zabójczych Okoni. Ponownie pojawił się dopiero w Totalnej Porażce w Trasie (odcinki 1-2), gdzie został przydzielony do Drużyny Zwycięzców. Odpadł równie szybko, co w pierwszym sezonie. Mimo to nie zniknął z samolotu, którym podróżowali uczestnicy. Przez większość sezonu był pasażerem na gapę, którego można było najczęściej zobaczyć w bagażowni (zmutowanego).Wychowywał się i uczył na farmie. Jego rodzice uważali, że domowe nauczanie to jedyny sposób na zapewnienie najwyższego poziomu nauczania. Odosobnienie od innych ludzi, uczyniło z Ezekiela dziwaka, który odznacza się stereotypowym myśleniem (chociażby na temat kobiet) oraz kompletnym brakiem pojęcia o życiu. Niezbyt dba o higienę. Po wyrzuceniu z trzeciego sezonu, dalej przebywa na pokładzie samolotu. W wyniku zbratania się ze szczurami, zaczął się zachowywać jak owe zwierzęta i stał się mutantem. Często pojawia się gościnnie w Totalnej Porażce: Zemście Wyspy i w Totalnej Porażce: Plejadzie Gwiazd oraz po eliminacji w Totalnej Porażce w Trasie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki