Fandom

Totalna Porażka Wiki

Heather

79pages on
this wiki
Add New Page
Comments5 Share
120px-Heather ID


Heather — obozowiczka i główny antagonista Wyspy Totalnej Porażki, zawodniczka drużyny Wrzeszczących Susłów. Była również członkiem obsady Planu Totalnej Porażki, w drużynie Trzeszczących Żarów. Ponownie wystąpiła w Totalnej Porażce W Trasie, w drużynie Amazonek, gdzie była jednym z finalistów sezonu (w alternatywnej wersji wygrała, a w wersji oryginalnej przegrała na rzecz Alejandro). Można było ją dostrzec na jachcie w pierwszym odcinku Totalnej Porażki: Zemsty Wyspy, gdzie oryginalna ekipa przepływała koło obozu Wawanakwa. W tym samym sezonie wystąpiła w odcinku W górę, w górę, w moim żałosnym balonie, jako gość specjalny i "cel wyzwania". Była zawodniczką Totalnej Porażki: Plejady Gwiazd, jako zawodnik drużyny Nikczemnych Sępów. Zajęła tam tylko dziesiąte miejsce.

Wygląd i charakterEdit

Jest to niezwykle inteligentna i atrakcyjna dziewczyna. Niestety jest także bezlitosna i bezwzględna w dążeniu do celu. Często posługuje się intrygą i manipulacją. Nie potrzebuje przyjaciół i miłości, pragnie tylko być popularna. W tym celu startowała w wielu różnych konkursach (wszystkie wygrała) i zajęła wszystko możliwe do obsadzenia funkcje w szkole (były potrzebne jej by pokazać się w najlepszym świetle). Ma poza tym młodszego brata, który ciągle robi jej niewybredne kawały. W 25 odcinku Wyspy Totalnej Porażki straciła swoje włosy, przez co była łysa przez cały drugi sezon. W 27 odcinku Planu Totalnej Porażki, Blaineley i Josh pokazali wojnę na blogi pomiędzy Heather i Gwen. W trzecim sezonie zakochała się w Alejandro, jednak nie okazywała tego przy uczestnikach. W Totalnej Porażce: Plejadzie Gwiazd, twierdzi, że jej uczucia do chłopaka minęły, jednak w finale oficjalnie stali się parą.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki