Fandom

Totalna Porażka Wiki

Justin

79pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
120px-Justin ID


Justin to uczestnik Totalnej Porażki. Na Wyspie Totalnej Porażki (odcinki 1-5) rywalizował w drużynie Wrzeszczących Susłów. Na Planie Totalnej Porażki (odcinki 1-19) należał do drużyny Zabójczych Makiet, gdzie był jednym z dwóch głównych antogonistów. Potem jednak nie dostał się do III sezonu.Jest w to niezwykle przystojny chłopak, który samym wyglądem wprowadza w zachwyt prawie wszystkie kobiety, a nawet niektórych mężczyzn (czasami nawet zwierzęta). Jest modelem. Jest bardzo przewrażliwiony na swoim punkcie: dba o to by się nie pokaleczyć i nie oszpecić oraz niechętnie wykonuje różnego rodzaju prace. Często przegląda się w lusterku. Jako dziecko był niezwykle piękny i popularny. Nie jest zbyt inteligentny, jednak umie być podstępny, kombinować i obmyślić dobrą strategie.W 27 odcinku PTP pokazano, że Justin należy do zespołu Porażkowi Bracia.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki