Fandom

Totalna Porażka Wiki

Więc, to jest moja drużyna?

79pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share

Czternaścioro nowych nastolatków zostało wprowadzonych w nowym otoczeniu, w najbardziej niebezpiecznejszym sezonie w historii. Są oni podzieleni na dwa różne zespoły i będą rywalizować w pierwszym starciu, budując fort przy uniku bolesnych piłek tenisowych, z których to Chef Hatchet będzie strzelał. Niektóre konflikty pojawiają się już wraz z przyjaźniami. W końcu, jeden z przegranych zespołu Zdezorientowanych Niedźwiedzi, Beardo, ze względu na ich strukturę, nie jest wystarczająco silny, a pewne irytujący i denerwujący, odpadł, że jest dziwny i wydawał denerwujące odgłosy.


FabułaEdit

14 nowych zawodników wypadło z samolotu do nowej wyspy Pakithew i tam będą konkurować. Następnie Chris podchodzi do omówienia zasad i zespołów. Zespół Lewitujących Łosi:  Amy, Jasmine, Max, Rodney, Samey, Scarlett i Topher. Zespół Zdezorientowanych Niedźwiedzi: Beardo, Dave,  Ella, Leonard, Shawn, Sugar i Sky. Pierwsze wyzwanie nazywa się ,,Budowa fortu lub domu``. Muszą zapać elementy do budowy fortu, ale Chef Hatchet będzie im przeszkadzał w wyzwaniu. Zespół Łosi wygrał wyzwanie. Zespół Niedźwiedzi przegrał z powodu złej pracy zespołowej i tam zamek się rozpadł. Podczas eliminacji zespół eliminuje Beardo, bo z nimi nie współpracował, a nie jest to pomocne i potem zostaje wyeliminowany za pomocą Armaty Wstydu z wyspy Pakithew.

CiekawostkiEdit

  •  Jest to pierwszy odcinek Totalnej Porażki: Wyspa Pakithew
  • To pierwszy odcinek na Wyspie Pakithew.
  • Jest to pierwszy odcinek  obsady 3. generacji.
  • Jest to drugi sezon z wszystkimi nowymi bohaterami. Pierwszy to Zemsta Wyspy.

GaleriaEdit

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki