Fandom

Totalna Porażka Wiki

Wszyscy i Jo

79pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share

Ten artykuł skupia się na interakcjach Jo z wszystkimi.

PrzeglądEdit

Podstępna natura Jo oraz jej dyktatorskie zachowanie spowodowały wiele konfliktów. Jest ona pogardliwa dla słabych i uczuciowych osób i szybko przejmuje rolę lidera zarówno na początku w drużynie Zmutowane Larwy jak i po zamianie w drużynie Toksyczne Szczury. Jej celem jest wygrać za wszelką cenę nie martwiąc się o dobro innych.

Anna MariaEdit

W Lód, lód dziecino, Jo naigrywa się z Anny Marii, gdy ta nie chce brać udziału w wyzwaniu. Wtedy Anna Maria pospiesznie wspina się na górę, by odegrać się na Jo. Gdy jest już na górze, Anna Maria rzuca się na Jo, ale Jo odsuwa się i
Ann maria2

Anna Maria chce uderzyć Jo, ale nie trafia.

Anna Maria przypadkowo trafia w Bricka. W czasie drugiego wyzwania, Jo każe Annie Marii, Zoey i Brickowi iść po flagę, jednak Anna Maria nie wykonuje polecenia bojąc się o zniszczenie fryzury. Zezłoszczona Jo wyrzuca lakier do włosów Anny Marii poza fort i wtedy Anna Maria zaczyna brać udział w wyzwaniu.

W Schwytani straceńcy Jo nie przejmuje się w ogóle zniknięciem Mike'a i Anny Marii i zabrania Cameronowi ich szukać.

W Uciekający model, gdy Anna Maria i Zoey rozmawiają o fryzurach, Jo mówi, że ma w nosie tę całą pielęgnacje i używa maszynki elektrycznej obrzydzając Annę Marię i Zoey. Gdy Chris ogłasza wyzwanie, Jo stwierdza że moda to strata czasu, wtedy Anna Maria komentuje jej ubiór. Jednak później Anna Maria wraz z Zoey umalowują Jo do wyzwania z ratowaniem Lindsay.

BEdit

Z powodu bycia w przeciwnych drużynach i wczesnej eliminacji B, niewiele jest interakcji pomiędzy nim, a Jo. Jednak w Prawda albo laser rekina, Jo śmieje się, gdy okazuje się, że prawdziwe imię B to "Beverly".

BrickEdit

Ice Ice Baby

Brick i Jo rywalizują nawet podczas śniadania.

Brick i Jo to dwoje najbardziej wysportowanych uczestników Totalnej Porażki: Zemsty Wyspy. Cały czas próbują dowieść, które z nich jest lepsze i walczą również o przywództwo w drużynie. Zobacz Brick i Jo, by uzyskać więcej informacji.

CameronEdit

Up, Up And Away In My Pitiful Balloon (20)

Jo zmusza Camerona do sojuszu.

Cameron i Jo trafiają do tej samej drużyny na początku programu i nie dogadują się ze sobą z powodu przeciwnych charakterów. Jo również często manipuluje Cameronem oraz używa go jako coś w rodzaju przynęty. Zobacz Cameron i Jo, by uzyskać więcej informacji.

Chris McLeanEdit

W Kopalnia jest kiepskim miejscem na odpady, Jo jest przestraszona niebezpiecznym wyzwaniem w kopalni i stwierdza, że tym razem Chris przegiął.

DakotaEdit

Dakota i Jo nie mają zbyt wielu interakcji z powodu bycia w przeciwnych drużynach. W Wyspa skarbów Dr McLeana, gdy Jo znajduje skrzynię, Dakota popycha ją na bok, by uratować ukochanego Sama.

DawnEdit

W Ahoj, załogo!, gdy Dawn zostaje wrobiona przez Scotta w kradzież rzeczy uczestników i Jo wierzy, że Dawn jest winna, Jo jest zła na Dawn i chce ją uderzyć, ale zostaje powstrzymana przez Scotta.

HeatherEdit

W W górę, w górę i uciekam moim żałosnym balonem, Jo w konfesjonale przyznaje, że Heahter to godna jej rywalka, ale Jo nie podobają się krótkie spodenki Heahter. Potem Heather rzuca ze sterowca nagrodami Gemmie w Jo.

LightningEdit

Grandcheftauto(19)

Jo wpycha Lightninga w paszczę Kła w Grand Chef Auto.

Konflikt Jo i Lightninga jest początkowo niewielki, jednak nasila się, gdy Jo dołącza do Toksycznych Szczurów w odcinku Uciekający model. Początkowo Jo i Lightning tworzą sojusz, który jednak szybko się rozpada z powodu zdrady Jo. Wtedy Lightning chce koniecznie odegrać się na Jo. Jo natomiast jest zła na Lightninga, gdy ten cały czas myśli, że jest ona chłopakiem. Zobacz Jo i Lightning, by uzyskać więcej informacji.

LindsayEdit

Runaway Model (68)

Jo wyrywa lusterko Lindsay w Uciekający model.

W Uciekający model Lindsay śmieje się z makijażu Jo i mówi do Sasquatchanakwy, że takiego wyglądu należy unikać. Potem zezłoszczona Jo wyrywa lusterko Lindsay.

MikeEdit

W Prawda albo laser rekina, gdy Mike stara się uciec od wyzwania, Jo uderza go i zatrzymuje.

W Lód, lód dziecino Jo krzyczy na Mike'a by nie "udawał" Chestera. Jednocześnie chwali jego inną osobowość, Svetłanę i pyta jak osiąga taką siłę i precyzje. Potem gdy fort Zmutowanych Larw zaczyna topnieć, Jo każe Mike'owi zmienić się w Svetlanę. Mike nie może tego zrobić, ale w końcu udaje mu się dzięki pomocy Camerona.

W Schwytani straceńcy, Jo nie przejmuje się w ogóle zniknięciem Mike'a i Anny Marii i zabrania Cameronowi ich szukać.

W Uciekający model, podczas drugiego wyzwania, Chester umalowuje Jo do udziału w wyzwaniu. Gdy Jo spogląda w lustro i widzi swój makijaż staje się zła i rzuca beczkami w Mike'a, chociaż ten nie wie o co jej chodzi.

SamEdit

Z powodu bycia w przeciwnych drużynach, Jo nie ma zbyt wielu interakcji z Samem. W Prawda albo laser rekina, Jo tak jak inni śmieje się z Sama, gdy przyznaje się on, że spierdział się na randce.

ScottEdit

W odcinku Większe! Gorsze! Brutalniejsze!, po przybyciu do obozu Wawanakwa, Jo grozi Scottowi mówiąc, aby chronił swoje "klejnoty". Scott wogóle się nie boi i też grozi Jo. W Uciekający model, Scott i Jo wymieniają złowrogie spojrzenia, gdy zostają wymienieni drużynami.

W W górę, w górę i uciekam moim żałosnym balonem, Jo używa maszyny do dymu i pryska dymem w Scotta.

StaciEdit

Z powodu, że Staci była pierwszą wyeliminowaną zawodniczką, Jo i Staci nie mają ze sobą praktycznie żadnych interakcji.

ZoeyEdit

Runaway Model (5)

Zoey i Anna Maria są obrydzone Jo w Uciekający model.

W Schwytani straceńcy, gdy Zoey zostaje porwana, Jo każe innym się nie przejmować, tylko iść dalej.

W Ahoj, załogo!, gdy ponton Larw rozbija się o kamienie, Jo obarcza Zoey winą za to.

W Uciekający model, rano, gdy Anna Maria i Zoey gadają o włosach, Jo mówi że ma w nosie całą tą pielęgnację i używa maszynki elektrycznej obrzydzając Annę Marię i Zoey. Potem Zoey wraz z Anną Marią umalowują Jo do wyzwania, aż przeszkadza im Chester.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Also on Fandom

Random Wiki